Anasayfa / Kız Tavlama Sanatı / 10 Adımda Kız Tavlama Sanatı

10 Adımda Kız Tavlama Sanatı

kız tavlama sanatıKız tavlama sanatı galiba dünyanın en eski sanatlarından biri. Yine de bunun inceliklerini o kadar az erkek biliyor ki her seferinde yeniden hatırlatmaya gerek var. Bir kadına ne kadar doğru yaklaşırsanız o kadar iyi sonuç elde edersiniz.

Madde Madde Kız Tavlama Sanatı

  • Madde 1: Sabırlı Olacaksın!

Eğer bir kızla hemen tanışıp buluşmaya ikna ettiysen zaten başka bir şeye gerek yok ama biliyoruz ki her kız öyle kolay tavlanmıyor. Akisne zor olanı başarmak seni daha fazla tatmin ediyor. İşte burada konumuz “zor kız.” Onun ilgisini çekmek istiyorsan sabra ihtiyacın var. Acele edip her şeyi berbat etme!

  • Madde 2: Kızı Tanıyacaksın!

Kız tavlama sanatı gözlemlere dayanır. Beğendiğin kızı gözlemle. Hüzünlü mü, sevinçli mi? Arkadaş ortamında nasıl davranıyor, en çok nerelere gitmeyi seviyor? Onun hakkında ne kadar çok gözlemde bulunursan ona o kadar güvenle yaklaşabilirsin.

  • Madde 3: Bilgi Edin:

Bir kızı tavlarken onun hakkında bilgi sahibi olman çok önemli. En önemli bilgi de  bir erkek arkadaşı olup olmadığı. Belki kızın bir erkek arkadaşı olması seni daha çok kamçılar, belki de rekabete girmek istemezsin. Bu senin bileceğin iş ama en azından durumu tüm açıklığıyla görebilirsin.

  • Madde 4: Eski Taktikleri Bir Kenara Bırak:

Çevrende bir sürü arkadaşın kız tavlamayla ilgili hava atıyor biliyoruz. Ama yanlarında hiç kız görmedin ve yalan söylediklerini biliyorsun. O zaman onların verdiği taktiklerin hiç birini uygulama. Sana muhtemelen bir kıza çıkma teklif ettiklerinde hemen kabul edildiklerini söylüyorlar ama bu hataya sen düşme. Bir kıza “benimle çıkar mısın?” demek sadece lise çağlarında yapılabilecek bir yanlış.

  • Madde 5: Kendine Bir İmaj Çiz

Kız tavlama sanatında sen bir sanatçı olmak zorundasın. Kendini nasıl hissediyorsan ona göre de bir imajın olmalı. Bir hipster de olabilirsin, bir melankolik de. Ama ne olursan ol bir tarzın olsun. Giyimin, kuşamın davranışlarınla farklı imajını kıza hissettirmen gerekiyor. Yoksa seni pas geçer. ayrıca bu konuda daha detaylı bilgi edinmeniz açısından kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır konulu makale size yardımcı olabilir.

  • Madde 6: Olmadığın Bir Şey Olmak İçin Kendini Kasma

Bir imaj yaratman gerekiyor dedik ama olmadığın biri gibi görünmeye çalışma. Çünkü kadınlar da tavlanma oyununun ustasıdır ve yapaylığı hissettikleri anda başka ufuklara yelken açarlar.

  • Madde 7: Kız tavlama sanatında mekanları bil ve ona göre davran

Bir kıza bir yerde buluşma teklif ettiğinde o yer gerçekten ikiniz için de uygun olmalı. Onu alıp kalabalık bir ortama götürürsen aranızda hiç bir romantizm oluşmayabilir. O yüzden bulunduğun yerlerde buluşma mekanları listen olsun.

  • Madde 8: İste ve Al!

Bir kıza bir yerlere gitmeyi, zaman geçirmeyi teklif etmen çıkma teklifi anlamına gelir. İşte bu aşamada hızlı, atik ve kendine güvenli davran. Kızın şaşırması ve hatta gerilmesi normal olabilir ama onu rahatlat ve ilk randevuyu mutlaka kopart. Telefon numarasını al ve kendi numaranı da ver. Bunları çok doğal bir tavırla yap.

  • Madde 9: Kendini Hatırlat!

Belki kızla hemen yarın buluşacaksın ama sen yine de ona bir mesaj atmayı ihmal etme.  Merak uyandırıcı bir mesaj olun bu. Kızla buluşana kadar da başka sohbetlere girme. Seninle buluşmak için saatleri saysın.

  • Madde 10: Ve Beklenen Buluşma:

Kız tavlama sanatının son aşamasına geldik. Buluşmaya zamanında git ve kıza ona değer verdiğini gösteren ufak bir şey götür. Küçük ve şık bir buket olabilir. Buluşacağınız yerin çok da pahalı bir yer olması gerekmez. Ona çok çok havalı görünmen de gerekmez. Gerginsen buluşmaya gitmeden önce biraz spor yap. Eğer kötü bir gün geçirdiysen de kıza olumsuz şeylerden pek bahsetme. Senin olumlu, pozitif ve düşünceli bir erkek olduğunu düşündüyse kız tavlama sanatı başarıya ulaşmış demektir.

KADINLARLA TAVLAMA KONUSUNDA PROFESYONEL OLMAK İSTER MİSİNİZ?  BU KONUDA SİZE YARDIMCI OLACAK VE HAYATINIZI BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞTİRECEK OLAN  KADIN AVCISI EĞİTİM SETİNİ  İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA VEYA RESME TIKLAYINIZ.

kadın avcısı kitabı 2

KİTAP İÇİN TIKLAYINIZ 1

Hakkımızda ADMİN