Anasayfa / Kızla Tanışma / 8 Adımda En Güzel Kızla Tanışma Yöntemi

8 Adımda En Güzel Kızla Tanışma Yöntemi

KızlaTanışmaKızla tanışma konusunda çekingenlik yaşıyorsanız bazı taktikler işinize yarayabilir. Tanışma bir ilişkinin en zor aşamalarından biridir. Ama aşağıda sekiz madde halinde yazdığımız taktikleri uyguladığınızda kızla tanışmanın o kadar da korkulacak bir şey olmadığını siz de görecek ve kısa sürede pek çok kadınla ilişkiye geçebileceksiniz.

  • Hazırlıklı Olun:

Kızla tanışma her zaman planlı olmayabilir. Bir süredir gördüğünüz ve tanışmayı kafaya koyduğunuz birinin dışında gün içinde aniden de biriyle tanışma arzusu duyabilirsiniz. Bu durum için her gün biriyle tanışacakmış gibi hazırlanmayı ihmal etmeyin.

  • Fiziksel enerjinizi yüksek tutun:

Tanışmada en önemli şeylerden biri ilk izlenimdir. Eğer hasta, yorgun ya da bezgin bir haldeyseniz bu ifadenize de yansır. İçgüdüleri, kadınlara hastalıklı olan şeylerden kaçınmasını söyler. Yani bir kızla tanışmak istiyorsanız sağlıklı bir imajınız olmalı.

  • Kendinize güvenin:

Sizi etkileyen bir kızla tanışma aşamasında heyecanlanabilirsiniz. Bu heyecanınızı biraz fark etmesinden zarar gelmez, hatta arzulanıyor olmak hoşuna gider. Ama aşırı heyecan sizin bir beceriksiz gibi görünmenize sebep olur. Ellerinizin terlemesi, yüzünüzün kızarması, kekelemek gibi aşırı heyecan belirtileri göstermemeye dikkat edin. Nefesinizi düzene sokun ve kendinize güvenin.

  • Bir arkadaşınızı arayın:

Tanışma esnasında fark ettirmeden bir yakın bir arkadaşınızı çaldırın ve onun sizi aramasını bekleyin. Telefon açtığında da “şu an çok özel biriyle birlikteyim, seni sonra arayacağım” diyerek telefonu kapatın. Arkadaşınız sizi anlayacaktır. Ancak gerçekte neler olduğunu bilmeyen kız bu kadar değer verildiği için havalara uçacaktır.

  • Bakımlı görünün:

Temiz, yakışıklı ve karizmatik görürün. Kızla tanışma esnasında kalabalık bir ortamdaysanız cool bir tavır takınmaya özen gösterin. Sanki o ortamdaki tüm kadınlarla iletişim kuracakmışçasına bir özgüven sergileyin ama sadece bir kadına (tanışmak istediğinize) odaklanın.

  • B planınız olsun

Kızla tanışma dediğimiz şey sürprizlere gebedir. Bazen beklenmedik durumlarla da karşılaşabilirsiniz. (Kızın aniden gitmesi gibi) Bu durumda hemen telefonunu isteyin ve onu vakit geçirmeden arayın. Yarın kalan bir tanışma bile telafi edilebilir yeter ki kız bu sırada başka biriyle tanışmamış olsun!

  • Hiç bir şey için mecburiyet hissetmeyin 

Kızla tanışma esnasında küçük oyunlara hazır olmanız gerektiğini biliyorsunuz. Belki de karşınızda tanışma konusunda gerçekten çok deneyimli bir kadın olabilir. Bu sizin hevesinizi kırmasın. Bu konuda çok fazla taktik mevcut. Ama bazen gerçekten sorunlu bir kıza denk gelebilirsiniz. Sizi bir anda çok zorlayabilir ve talepleri ağır olabilir. Bu durumda kendinizi o şeyleri yapmaya mecbur hissederseniz ipleri onun eline vermiş olursunuz.

  • Rekabeti hissetmesini sağlayın

Genellikle erkekler kızların peşinden koşuyormuş gibi görünür ama biliyoruz ki kadınlar da birlikte olacak erkek bulmakta çok zorlanıyorlar. Bir kızla tanıştığınızda sizin için rekabet etmesi gerekebileceğini hissetmesi onu kamçılayacaktır. Mesela fazla naz sevmediğinizi ve sizi tanıyan tüm kadınların da bu huyunuzu iyi bildiklerini uygun bir dille ifade ederseniz kız da nazlanmadan sizinle birlikte olmadan şartları yaratması gerektiğini anlar.

Kızla tanışma için sekiz tüyo verdik. Elbette bunlar daha da uzatılabilir. Burada önemli olan sizin kişiliğiniz ve sosyal statünüz. Her değişik olayda kendi kurallarınızı da baştan yazabilir ve etkili olanları uygulayabilirsiniz.

KADINLARLA TANIŞMA YÖNTEMLERİ HAKKINDA PROFESYONEL TAKTİKLERE Mİ İHTİYACINIZ VAR? BU KONUDA ÜST DÜZEY BİLGİLER İÇEREN VE KADINLARI ETKİLEME,ELDE ETME VE BU KONUDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEYİ DETAYLICA ANLATAN KADIN AVCISI EĞİTİM SETİNİ SİZİN İÇİN İNCELEDİK. KİTABI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA VEYA RESİME TIKLAYINIZ.

kadın avcısı kitabı 2

KİTAP İÇİN TIKLAYINIZ 1

Hakkımızda ADMİN