Anasayfa / İlk Buluşmada Ne Konuşulur / İlk Buluşmada Neler Konuşulur, Neler Konuşulmaz?

İlk Buluşmada Neler Konuşulur, Neler Konuşulmaz?

ilk buluşmada ne konuşulurTanışmadan sonra gelen en önemli aşama ilk buluşmadır. Bu buluşma ilişkinizin seyrini de belirler. İlk buluşmada ne konuşulur konusu bu yüzden çok önemlidir.Kimi buluşmalardan sonra belki de kız sizi bir daha görmek istemeyecektir. Bunun pek çok sebebi olabilir ama eğer sohbetiniz yüzünden bu kararı aldıysa gerçekten yazık olur. Bu yüzden ilk buluşmada neler konuşulur konusunda bilgilendirici yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Ayrıca daha fazla bilgi almak adına kızla konuşulacak konular adlı makalemizi de okumanızda fayda var.

İlk Buluşmada Neler Konuşulmaz?

Bir kızla ilk kez buluştuğunuzda aslında ne konuşacağınızdan öte neleri konuşmayacağınız daha önemlidir. Bunlara örnek vermek gerekirse:

Politika: İlk buluşma için bundan daha kötü bir sohbet konusu olamaz. Aynı dünya görüşünü paylaşan kişiler arasında bile bir çok görüş farkına rastlanırken sizin ilik buluşmada politika gibi riskli bir konuyu seçmeniz baltayı taşa vurmanız anlamına gelebilir. 

Futbol: Eğer bir kızın sıkı bir futbol taraftarı olduğuna emin değilseniz futbol konusuna hiç girmemenizi öneririz. Çünkü kadınların çoğu futbol konuşan erkeklerin kendilerini o on bir adamdan daha az önemseyeceğini varsayar.

Ailevi Problemler: İşte konuşmamanız gereken bir konu daha. Kadınlar dengeli erkeklerden hoşlanırlar ve problemleri genelde ailevi sorunlara bağlarlar. Eğer ilk buluşmanızda aile içi problemleriniz olduğunu fark ederse  sizin sorunlu ve travmatik bir tip olduğunuzu düşünür.

Eski Kalp Ağrınız: Bir kızla buluştuğunuzda ona eski ve başarısız ilişkinizi anlatmayın. Çünkü siz bunu ne kadar masum bir şekilde anlatsanız da karşınızdaki kadın bu kötü duruma sizin sebep olduğunuzu düşünecek ve içten içe hemcinsine kaşı yakınlık hissedecektir. Hepsinden önemlisi de hala kalbinizin dolu olduğunu sanıp sizinle bir daha buluşmamayı tercih edebilir.

İlk Buluşmada Neler Konuşulur?

İlk buluşmada neler konuşulur sorusunun en güzel cevabı ‘size güvenebileceği bir sohbet etmenizdir’ diyebiliriz. Bir kadınla buluştuğunuzda en önemli konu onunla sohbet etmektir. Yani sadece sizin konuşmanız ya da sadece kadının konuşması yeterli değildir. Bu konuda ipleri kadının eline bırakmadan konuşmayı siz yönlendirebilirsiniz. Abartmadan konuşma aralarında ona iltifat etmeniz kadının hoşuna gidecektir. Ona işiyle ilgili sorular sorabilirsiniz, hayatından memnun olup olmadığını bu şekilde öğrenmeniz mümkündür. En son gittiği tatili sorabilir ve siz de tatilinizi anlatabilirsiniz. Tatil anlatmak bir ilişkiye başlangıç için çok iyi bir yoldur. Çünkü kadınların pek çoğu iyi tatil yapabilen erkeklerin güvenilir olduğunu düşünmektedir. İlginç değil mi? Burada asıl olan sizin nasıl bir yol arkadaşı olduğunuzu anlamasıdır. Emin olun tatil sohbetinden sonra kız size biraz daha yakınlaşacaktır.

İlk konuşmada kıza çok özel konuları – eski aşkı ya da ailesi ile ilgili özel mevzular- sormayın. İsterse o anlatabilir, siz dikkatle dinleyin. Yine de ailesi ile ilgili yüzeysel sorular sormanız ona ilgili biri olduğunuz sinyalini verir. Çok derine inmeden bu tür sorularla onu anlamaya çalışabilirsiniz.

Son olarak buluştuğunuz kadını asla yargılamayın. Örneğin gecenin bu saatinde neden dışarıda olduğunu sorarsanız emin olun sizi bir daha görmek istemeyecektir. Çünkü siz nasıl ki sorgulanmaktan hoşlanmazsanız kendine güvenen kadınlar da bundan hiç hoşlanmazlar.

KADINLARLA TANIŞMA,KADINLARI ETKİLEME VE DAHA BİRÇOK KONUDA ÜST DÜZEY BİLGİLER İÇEREN; SİZE KADINLARI ETKİLEME KONUSUNDA PROFESYONEL YÖNTEMLER VE TAKTİKLER VEREN KADIN AVCISI EĞİTİM SETİNİ  İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA VEYA RESME TIKLAYINIZ.

kadın avcısı kitabı 2

KİTAP İÇİN TIKLAYINIZ 1

Hakkımızda ADMİN