Anasayfa / Kadın Avcısı Pdf Kitabı İndir | Detaylı İnceleme

Kadın Avcısı Pdf Kitabı İndir | Detaylı İnceleme

Kadın Avcısı Pdf Kitabı Hakkında

SORU İŞARETİ 2Kadınlarla karşı karşıya geldiğinde nasıl davranacağınızı bilmiyor musunuz?

SORU İŞARETİ 2Sohbetin ortasında birden tıkanıp ne diyeceğinizi şaşırıyor ve susmak zorunda mı kalıyorsunuz?

SORU İŞARETİ 2Sohbet devam ederse saçmalamaktan mı korkuyorsunuz?

SORU İŞARETİ 2Belki de hiç bir kadını etkileyemeyeceğinizi düşünüyorsunuz!

SORU İŞARETİ 2Flört etmek, kadınları etkilemek, ortamın en çekici erkeği olmak istiyorsunuz ama bir şey eksik… Bulamıyorsunuz!

İşte günümüz erkeklerinin en büyük sorunlarında biri de bu. Bu kadar sosyalleşme imkanı olan bir dünyada bir kadına yaklaşmanın zorluğu… Birer kadın avcısı olduğunu iddia eden erkeklerin yanında tek bir kadın bile göremiyoruz. Onun yerine kadınları nasıl baştan çıkardıklarını anlatan “kahramanlık” hikayelerini dinliyoruz. Kendimizi umutsuz vaka gibi gördüğümüz zamanlar da oluyor. Çünkü erkek olmanın kuralları bize yanlış öğretiliyor.
Şimdi ‘kadın avcısıyım’ deyip yanında bir defa bile bir kız göremediğiniz arkadaşlarınızı ve onların boş öğütlerini bir kenara bırakın. Size ‘kadın dediğin paraya, mala, mülke bakar’ diyenleri de bir kenara bırakın çünkü zengin erkeklerin de bu konuda başarısız olabildiklerine yıllardır şahidiz. Siz kendinizi kimseyle kıyaslamak zorunda değilsiniz. Bir erkek olarak gücünüzün farkına varacak ve kadın avcısı olacaksınız. Bu kadar net.

Kadın Avcısı terimi çok vahşi geliyor değil mi? Tabi ki burada kadınları avlamaktan değil tavlamaktan bahsediyoruz. Bunu da erkeksi çekiciliğimizi ortaya çıkararak yapmanın tekniklerinden söz ediyoruz.

Nasıl Kadın Avcısı Olunur?

Binlerce yıldır erkekler avcılık yaparak hayatta kaldılar. Avcılığı da iyi avcıların deneyimleriyle öğrendiler. Geçmişin hayatta kalma stratejisini şimdi sosyalleşme stratejisi olarak kullanmanın önünde hiç bir engel yok. Yıllarca kadınlarla başarılı bir ilişki kuramayan Mike, kendini geliştirerek kadınları etkileme sanatında başarılı bir stratejiste dönüşmüş ve bu deneyimlerini erkek hemcinsleriyle paylaşıyor. Konuşmadan, ortak sohbet konularına, ilk yemekten yatak odasına kadar her alanda erkekler için rehber sayılabilecek bilgileri topladığı kitabının adı da Kadın Avcısı.

Bonus kitaplarıyla birlikte oldukça hacimli olan bu sette paranın, zenginliğin ya da yakışıklılığın değil erkeksi özgüvenin ve çekiciliğin kadınları nasıl etkileyebileceği ayrıntılı örneklerle anlatılıyor. Hatta yeterli paranız olmadığında bile bir kıza randevu verme teknikleri işleniyor. Erkekler için gerçek bir avcılık bilgisi sayılacak bu kaynak, bugün ilişki uzmanlarınca adeta danışanlarına önerebilecekleri en iyi başucu eseri olarak kabul ediliyor. Çünkü bu kitap öğretilmiş erkeklik kalıplarının dışında erkeklerin öz güvenlerini kazanma yollarını da sunuyor.

Kadın Avcısı Pdf Kitabında Neler Var?

kadın avcısı indir

kitabi-indir-butonu

 

OLUMLUMentalizm (Kadınları etkileyen akıl oyunları sanatı)

OLUMLUÖz güven İnşası Teknikleri

OLUMLUKızlarla Konuşulacak Konular

OLUMLUSosyal Medya Kullanımı ve Mesajlarla Kadınları Etkileme Yolları

OLUMLURandevu Verme Teknikleri

Bunlar kitabın hacimli alt başlıkları olarak dikkat çekiyor.

Kadın Avcısının erkek öz güvenine yaptığı en büyük katkı, onu mental olarak yeniden bir avcıya dönüştürmek ve istediğini aklını kullanarak elde etmesini sağlamak. Yepyeni ve aynı zamanda unutulmuş bir erkeklik deneyimi ile Kadın Avcısı olmak hiç de zor değil.

OLUMLUAÇIK KONUŞMAK GEREKİRSE BU KİTAPTA YAZAN YÖNTEMLERİ,TAKTİKLERİ VE EGZERSİZLERİ YAPAN BİR ERKEĞİN ELİNDEN HİÇBİR BAYANIN KURTULAMAYACAĞINI DÜŞÜNÜYORUZ.BİZİM TAVSİYEMİZ BU KİTABI BİR AN ÖNCE İNDİRİP GEÇEN GÜNLERİN ACISINI ÇIKARMANIZ GEREKTİĞİ YÖNÜNDE. UNUTMAYIN ARTIK SİZ BİR KADIN AVCISISINIZ…

Kadın Avcısı Pdf Kitabı İndir

Aşağıda bulunan “KİTABI İNDİR” butonuna tıklayarak kitabın online satışının yapıldığı resmi web sitesine gidebilir ve kadın avcısı kitabını güvenli bir şekilde bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

 

kitabi-indir-butonu

  • Metin

    Sayeninizde kitabı güvenli bir şekilde satın alıp indirdim ve okuma imkanı buldum . Değerlendirme yazınız için teşekkürler.

  • Kürşat

    Ya acayip merak ediyorum bu kitabı.Fiyatı biraz pahalı ama ayın 15 i gelsin alacağım. Teşekkürler yazı güzel olmuş.