Anasayfa / Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır / Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? 5 Temel Özellik

Kadınlar Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? 5 Temel Özellik

kadınlar nasıl erkekelrden hoşlanırÇoğu erkek kadınların ne istediğinin belli olmadığından şikayet eder. Kadınları anlamak zordur ya da bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor gibi bahanelere sığınırlar. Her şeyden önce şunu belirtelim ki kadınların iç dünyası daha karmaşık gibi görünür ama kendine güvenen bir erkek kadınların nelerden hoşlandığının şifrelerini de kolaylıkla çözebilir.

Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusu bir muamma değil. Çünkü doğada nasıl ki her dişinin belli davranış kodları varsa kadınların da var. Bunları kodları bilince kadınların hoşlandığı erkek profilini oluşturmak zor değil.

 😎 Kadınların Hoşlandığı Erkek Davranışları 😎 

  • Güç: Kadınlar her şeyden önce gücü hissetmeyi severler. En güçlü görünen kadın bile kendisinden daha güçlü bir erkeği yanı başında ister. Güç çok boyutlu bir kavramdır ama en açık haliyle söylersek kadınlar hem fiziksel hem de ruhsal olarak güçlü erkeklerden hoşlanır. Fiziksel güç zaten erkeklerde doğal olarak var. Bu daha da geliştirilebilir. Ayrıca bu gücünüzü kadına göstermek için çok fazla olanağınız da olacak. Kadın sizden öncelikle irade gücü ve ruhsal güç bekleyecektir. Bir iki kelime oyunuyla yelkenleri suya indiren, kekeleyen ve yalpalayan bir erkek emin olun ki kadınların hiç de hoşlandığı bir şey değil. Ona gücünüzü iradenizle gösterirseniz size bağlanacaktır.
  • Temizlik: Bu konu çok önemli. Çünkü bir erkek kadar güçlü, özgüvenli ve tatminkar olursa olsun kadınların hayatta en çok önem verdikleri şeylerden biri temizliktir. Dış görünüşünüzün bir kadını etkilemek için en önemli silahınız olduğu gerçeğine arkanızı dönmeyin. Temiz olmak derken sinekkaydı tıraş olmaktan bahsetmiyoruz. Sakallı da olabilişiniz ama sakallarınız temiz olmalı. Ağzınız güzel kokmalı, çoraplarınız temiz olmalı ve tabi ki tırnaklarınız düzgün olmalı. Çünkü kadınlar bir erkekte önce ellere bakarlar. Eğer sizin temiz olmadığınızı düşünürlerse bir yolunu bulup uzaklaşmak isteyeceklerdir.
  • Kendine Güven: Kadınların en sevdikleri oyunlardan biri erkekleri değişik ve alışık olmadıkları ortamlara sokarak sınamaktır. Baş başa bir buluşma planladığınızda birdenbire kendinizi kızlarla dolu bir arkadaş grubunun içinde bulabilirsiniz ya da evde romantik bir gece hayal ederken sizden uzun süredir bozuk olan ampulü değiştirmenizi isteyebilir. İşte kendinize güven böyle küçük oyunlarda bile büyük önem taşır. Sadece hayal ettiğiniz ortama saplanıp kalmayın ve değişik durumlara hazır olun. Mesela kız arkadaşlarıyla dolu bir ortama girdiğinizde diğer kızları etkilemeyi başarırsanız bir daha sizinle yalnız görüşmeyi tercih edecek ve sizi elde etmek için çok daha ateşli olacaktır.
  • Kadınların Ruhunu Okuyabilme: Nasıl ki biz kadınların iç dünyalarının çok karmaşık olduğunu düşünüyorsak onlar da bizim “çok sığ” olduğumuzu düşünüyorlar. Hemen her kadın yakın çevresine erkeklerin sığlıklarından dert yanar. Bu noktada ne kadar derin bir erkek olduğunuzu hissettirmek size büyük avantaj kazandıracaktır. Bırakın her sözünüzde sizin onun ruhunu okuduğunuzu varsaysın. Adınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunun en güzel cevaplarından biri kadınlar ruhlarını okuyan ekeklerden hoşlanırdır. Bu o kadar da zor değil. Mesela kadınlar balonları severler. Bir kadın balonu işaret ediyorsa gidin ve o balonu alın. Çünkü o balonda çocukluk, saflık, uçuculuk ve  parlak renkler gibi kadınların ruhuna hitap eden her şey var. Yeri geldiğinde ona “biliyorum ki şu an aklında….” diye başlayan cümleler kurun. O anda başka bir şey düşünüyor olsa bile sizin onun ruhunu okuduğunuza ikna olacak.
  • Karizma: Kadınlar nasıl erkeklerden hoşlanır sorusunun en iyi cevabı bu. Kadınlar karizmatik erkeklerden hoşlanır. Karizma dediğimiz şey zıtların birliğidir aslında. Yani hem yakışıklı ve de çirkin bir erkek olabilmektir. Zeki ve hassas, güçlü ve kırılgan, dışa dönük ve iç dünyası zengin, temiz ve salaş, duyarlı ve vurdumduymaz olabilmektir aynı anda. Böyle olabildiğinizde kadınlar tam da aradıkları gerilimi yaşayabilecekleri bir erkeği karşılarında görürler. Bu gerilim aşkı alevlendirir ve kadına tüm kadınlığını sergileyebilmek için bir fırsat sunar. O sizdeki zıtlıkları çözmeye çalıştıkça karizmanızın içinde erir gider ve kazanan siz olursunuz.

KADINLARIN HOŞLANDIĞI VE HER DAİM ARZULADIĞI BİR ERKEK Mİ OLMAK İSTİYORSUNUZ? ÇEKİCİLİK, KARİZMA, KADINLARI ETKİLEME,ELDE ETME VE BU KONUDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEYİ DETAYLICA ANLATAN KADIN AVCISI EĞİTİM SETİNİ  İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA VEYA RESME TIKLAYINIZ.

kadın avcısı kitabı 2

KİTAP İÇİN TIKLAYINIZ 1

Hakkımızda ADMİN