Anasayfa / Kadınlar Yatakta Ne İster / Kadınlar Yatakta Ne İster? En Etkili Taktikler

Kadınlar Yatakta Ne İster? En Etkili Taktikler

kadınlar yatakta ne isterKadınlar yatakta ne ister sorusunun cevabını bilmeyen bir erkek aslında boş atıp dolu tutturmaya çalışıyordur. Kadınların yatakta ne istediklerini bilirseniz onları etkilememeniz diye bir şey söz konusu olamaz. Bu taktikleri bilen bir adamın yeni bir buluşma için aranacağından hiç şüphemiz yok!

Kadınlar yatakta ne ister?

Aslında kadınların en az şey istedikleri yer yataktır. Orada “sıcaklık” ister. Hem de ısısı gitgide yükselen, sonra da ağır ağır sönen bir sıcaklık. Tıpkı bir şömine gibi. Bunu biraz daha açalım.

Bir kadının günlük hayattaki en büyük ihtiyacı şefkattir. Sarıp sarmalanmak korunmak ve gözetilmek ister. İşte tüm bu duyguları yatakta ona yaşatacak bir erkeğin hayalini kurar. Cinsel ilişkinin her anına önem verir ve onun için süre ya da performanstan önemli bir şey vardır. O da duyusal doyuma ulaşmaktır.

Duyusal doyum, orgazmın çok çok ötesinde bir durumdur. Orgazmın etkisi bir süre sonra geçse bile bir kadın yatakta yaşadığı duyusal doyumu hiç unutmaz. O zaman orgazm kadar duyusal doyumu da yaratmak gerekir.

Peki nedir bu duyusal doyum?

Bir kadın için duyusal doyumun ilk basamağı kendine güvenmektir. Eğer vücudu ile ilgili kaygıları varsa (hangi kadının yok ki!) öncelikle vücudunu rahatça sergileyebileceği güveni ona verin. Vücuduna iltifat etmek, onu keşfetmek istediğinizi söylemek ve güzelliğine vurgu yapmak çok iyi bir başlangıç olacaktır. O rahatladıkça sizin vücudunuzu da keşfetmek için daha istekli olduğunu göreceksiniz.

Duyusal doyumun ikinci aşaması onu aktif olmaya teşvik etmektir. Gerçekten de pek çok kadın aslında aşk oyunlarında daha aktif olmak ister ama sosyolojik şartlar yüzünden kendini baskı altında hissedebilir. Oysa ki emin olun yatakta tamamen özgürleşmeyi arzu eder. Çoğu zaman çılgın fantezileri vardır ama onları bastırır. Eğer ateşi yeterince harlandırırsanız fantezileri için uygun ortamı bulur ve hayata geçirmekten çekinmez.

Kadınlar yatakta ne ister sorusunun üçüncü aşaması orgazm sırasındaki duyusal doyum. Belki tüm sevişmenin en kısa çarpıcı anı bu an olmalı. Kadınlar seviştikleri erkeğin “ilk” olmasını ister. Daha önceki ilişkilerini unutturacak kadar ateşli ve güzel bir orgazm yaşamak onların en büyük dileğidir ve bu her ilişkide yeniden canlanır.

Son olarak bütünsel duyusal doyuma değinelim. İşte kadınlar yatakta ne ister sorusunun en can alıcı cevabı da bu. Kadınlar sevişmeye bir bütün olarak bakar. Onlar için sadece orgazm anı yeterli değildir. Ön sevişme ve son sevişme bir kadını fethetmenin en iyi yoludur. Ön sevişmede romantizm ve erotizm ile başlayan yakınlaşma orgazm ile doruğa çıktıktan sonra son sevişmeyle ateş yavaş yavaş küllenmeye bırakılabilir.

Araştırmalar kadınların yatakta en çok da erkeklerin boşaldıktan sonra hemen arkalarını dönmelerinden nefret ettiklerini söylüyor. Onlara performanslarının ne kadar iyi olduğunu söylemek, vücutlarının esnekliğine vurgu yapmak, bunun eşsiz bir deneyim olduğunu hatırlatmak kadınları tekrar tekrar mest ediyor ve duyusal doyum tamamlanıyor. Sonra sizinle bir kez daha beraber olmak için saatleri saymaya başlayabilirler. İşte size kadınlar yatakta ne ister sorusunun cevabı.

KADINLARI BAŞTAN ÇIKARMA YÖNTEMLERİ,KADINLARI ETKİLEME VE ONLAR SAHİP OLMA KONULARINDA PROFESYONEL OLMAK MI İSTİYORSUNUZ? BU KONUDA ÜST DÜZEY BİLGİLER İÇEREN VE  BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEYİ DETAYLICA ANLATAN KADIN AVCISI EĞİTİM SETİNİ SİZİN İÇİN İNCELEDİK. KİTAP SETİNİ İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA VEYA RESME TIKLAYINIZ.

kadın avcısı kitabı 2

KİTAP İÇİN TIKLAYINIZ 1

Hakkımızda ADMİN