Anasayfa / Kadınları Etkileyen Sözler / Kadınları Etkileyen Sözler | En Güzel 7 Söz

Kadınları Etkileyen Sözler | En Güzel 7 Söz

kadınları etkileyen sözlerKadınları etkileyen sözler isimli bir kitap yazılsa herhalde onlarca ciltlik bir ansiklopedi yazılabilirdi. Aslında dünyada ne kadar kadın varsa o kadar söylenmesi gereken söz vardır çünkü kadınların istekleri sonsuzdur. Ama bazı sözler var ki hangi kadına söylerseniz söyleyin mest olması işten değildir. İşte kadınları etkileyen sözler:

  • Tıpkı bir tablo gibisin:

Kadınların en sevdiği şeylerden biri kendilerinin bir sanat eserine benzetilmeleridir. Eğer bir kadına tıpkı bir tablo gibisin, tıpkı Renoir’ın tablolarındaki kadınlar gibisin ya da eğer Beethowen seni görseydi Für Elise’yi senin için yazardı” gibi sanat dolu cümleler söylerseniz kalbini kazanırsınız. Ha bu arada neyi kastettiğinizi anlamasa da olur, onu deli gibi araştıracağınıza şüpheniz olmasın.

  • Bu elbise sana çok yakışmış:

İşte her kadının duymaktan havalara uçacağı bir cümle daha. Muhtemelen size “gerçekten mi?” diye bir daha soracaktır. Evet özel mi diktirdin, başka kimsede görmedim gibi cümlelerle giyiminin güzelliğini vurgularsanız muhtemelen kalbinin tahtına uzun süre başka kimseyi oturtmaz.

  • Kilo mu verdin? Harika görünüyorsun!

Tabi bunu ilk kez görüştüğünüz bir kadına söylemeyeceksiniz. Ama tanıdığınız bir kadının yüzünde güller açtıracak başka bir cümle daha olamaz. Kilo almış olsa bile!

  • Ben sana inanıyorum!

Kadınların bam teline dokunan cümle desek yeridir. Er kadının içinde el attığı bir şeyi başarma arzusu vardır. Kimi kadın için bu yüksek lisans olabilir, kimi için iş yerinde terfi almak. Kimi kadın da dünya turu yapmak istediğini söylüyordur. Onların bu hayallerine destek olan bir erkek olduğunuzu hissederse size karşı tamamen açık olacaktır. Çünkü kadınlar inanılmak ister.

  • Ben sadece seni değil, hayallerini istiyorum.

Bu ya da buna benzer bir cümleyi yatakta söyleyin ve sonra olabilecek şeyleri hayal edin. Bir kadın o kadar uzun süre hayal kurar ki, hayallerini gerçekleştirmek için hazırdır aslında. Bu cümleyle piyangonun size çıkacağına emin olabilirsiniz.

  • Sayende ben de …….yı sevdim.

Kadınları etkileyen sözler onlarla ortak noktalarınızı vurgularsa çok daha etkili olur. Görüştüğünüz kadının mutlaka çok sevdiği bir yazar, sanatçı ya da hobi vardır. Onu tespit ettikten sonra bunun zaman içinde ikinizin ortak zevki olduğunu belirtin. Bu oldukça işinize yarayacak. Çünkü kadınlar erkekleri eğittiklerini düşünmeyi sever!

  • Beni şaşırt!

Sanki kadınları etkileyen sözlerden biri değil gibi görünse de özellikle bir kadının enerjisini yükseltmek için bunan daha iyi bir cümle olamaz. Bunu yatakta, mutfakta, evde nerede kullanırsanız kullanın kızın hareketlerine bir enerji geldiğini ve size kendini beğendirmek için daha çok çabaladığını göreceksiniz.

Kadınları etkileyen sözler onların ruhuna dokunan sözlerdir. Yukarıdaki örneklerden yola çıkarak her kadına göre özel cümleler yaratın kafanızdan. Son bir tüyo daha verelim. Ben güzel sözler söylemekte çok da başarılı değilim diyorsanız kızın sevdiği şarkı sözlerinden ilham alın. O şarkıyı seviyorsa sebebi sözleridir.

KADINLARLA ETKİLEME VE ONLARI ELDE ETME YÖNTEMLERİ KONUSUNDA PROFESYONEL Mİ OLMAK İSTİYORSUNUZ? BU KONUDA ÜST DÜZEY BİLGİLER İÇEREN KADIN AVCISI EĞİTİM SETİ SİZE YARDIMCI OLABİLİR. EĞİTİM SETİNİ VE İÇERİĞİNİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA VEYA RESME TIKLAYINIZ.

kadın avcısı kitabı 2

KİTAP İÇİN TIKLAYINIZ 1

Hakkımızda ADMİN