Anasayfa / Kızla Konuşulacak Konular /  Kızla  Konuşulacak En İlginç Konular Nelerdir?

 Kızla  Konuşulacak En İlginç Konular Nelerdir?

kızla konuşulacak konularKızla konuşulacak konular dendiğinde erkeklerin pek çoğu neden bahsedildiğini bile anlamaz. Çünkü bir kızla konuşurken genellikle kızın konuştuğu şeyleri dinlemeyi tercih ederler ya da sadece kendileri konuşup kızın canını sıkarlar. Ama gerçekten “unutulmaz” olmak istiyorsanız sohbet etmeniz iyi olur.

Peki kızla konuşulacak konular nelerdir? Bir kızla tanışma aşamasında ona neler söylenir?Sizin için 6 maddelik bir liste oluşturduk.

  • Burçlar: Burçlar bir erkek için ne kadar önemsizse kadınlar için o kadar önemli bir konudur. Burçların uyumu, renkleri, uyumlu ve uyumsuz burçlar, yükselen burç hesaplamaları… Burçlarla ilgili konular hiç bitmez. Size çok kullanışlı bir ipucu verelim. Telefonunuza burçlarla ilgili bir aplikasyon indirin ve bu konuda bilgi edinin. Bu aplikasyon sayesinde yükselen burç hesaplamasını da kolayca yapabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki İlişkiler: Kadınların sevdiği şeylerden biri de başkaları hakkında konuşmaktır ve bu konuşmayı sizinle yapabilirse gerçekten mutlu olur. Ortak arkadaşlarınızın ilişkileri, flörtleri hakkında konuşur ve ufak sırlar oluşturursanız ilişkiniz daha da güçlenir.
  • Fallar ve Tarot: İşte kızla konuşulacak konular listesinde özel bir yeri olan konu! Fal baktırmayan bir kadın yoktur. Üstelik bunlara inanmayı da çok severler. Kız arkadaşınızı etkilemek için iyi bir falcı ile tanışın ve sevgilinize bundan etkileyici bir şekilde bahsedin. Sizinle birlikte o falcıya gitmek için can atacak.
  • Sevdiği Dizi ve Filmler: Bir kadınla birlikteyseniz dizilere de tamamen kayıtsız kalamazsınız. Eğer onun en sevdiği diziyi izlerseniz konuşacak bolca konunuz çıkar. Hatta o dizinin sosyal medya hesaplarını da beğenebilirsiniz ve bu konuda uzun sohbetler yapabilirsiniz.
  • Tatiller: Kız arkadaşınızla tatil konuşun. Ciddiyiz. Sevdiğiniz tatil beldeleri, en güzel tatiliniz ve tatil anılarınız derken bir süre sonra birlikte küçük bir tatil planı yapmaya başlayabilirsiniz. Emin olun tatil planınız uzun süre konuşacağınız çok eğlenceli bir sohbete dönüşecek.
  • Cinsellik: Kızla konuşulacak konulardan biri de cinselliktir. “Neden konuşalım ki, bunu yaşamayı tercih ederim” Ama cinsellik konuşmanın tılsımlı bir çekiciliği vardır ve yeni fantezilere kapı aralar. Cinsellikle ilgili her konuşmanızın çok farklı cinsel deneyimlere dönüştüğünü fark ettikçe bu konuda daha da fazla sohbet etmek isteyeceksiniz. Bu konuda yeterince fikir sahibi değilseniz kadınlar yatakta ne ister konulu makalemize de göz gezdirebilirsiniz.

Kızla konuşulacak konular size zaman zaman can sıkıcı da gelebilir. Eğer bütün ipleri kadının eline verirseniz bir süre sonra hayatınız dizilerden, fallardan ve kadınsı şeylerden ibaret olabilir. Bu tehlikenin önüne geçmenin en iyi yolu ortak konular konuşmak için onu da teşvik etmeniz olacaktır. Eğer onun sevdiği diziyi konuşuyorsanız aynı şekilde o da sizin futbol konuşmanızdan sıkılmamalı, siz onunla fal konuşuyorsanız o da sizinle play station oynamalı. Bu konuda dengeyi sağlarsanız hem ortak hobileriniz çoğalır, hem de sohbet iki tarafı da sıkmaz.

KADINLARLA TANIŞMA VE ONLARLA MUHABBET KURMAKTA ZORLANIYOR MUSUNUZ? BU KONUDA PROFESYONEL TAKTİKLER VE YÖNTEMLERE Mİ İHTİYACINIZ VAR? SİZE BU KNUDA YARDIMCI OLACAK KADIN AVCISI EĞİTİM SETİNİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN KADIN AVCISI EĞİTİM SETİNİ SİZİN İÇİN İNCELEDİK. KİTABI İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA VEYA RESME TIKLAYINIZ.

kadın avcısı kitabı 2

KİTAP İÇİN TIKLAYINIZ 1

Hakkımızda ADMİN