Anasayfa / Kızla Tanışma Taktikleri / Kızla Tanışma Taktikleri | Bir Kızla Nasıl Tanışılır?

Kızla Tanışma Taktikleri | Bir Kızla Nasıl Tanışılır?

kızla tanışma taktikleriKadınları etkilemenin en önemli noktalarından biri onları nasıl tavlayacağınızı bilmektir. İlk izlenim çok önemlidir ve tanışma anı da bu izlenim için sadece bir kez yaşanacak bir fırsattır. Tanışmanız ne kadar etkileyici olursa ilişkiniz de  o kadar güzel gelişecektir.

Her şeyden önce doğal ve sakin olmalısınız. Gün içinde bir sürü kadınla tanışıyormuş gibi kendinize güvenmelisiniz. Görünüşünüz karizmatik olmalı, elleriniz temiz olmalı ve tamamen tanışmaya odaklanmalısınız.

Kızla tanışma taktiklerinde en çok işe yarayanlardan biri ortak bir çevre bulmaktır. Diyelim ki bir arkadaş grubundasınız ve bir kızı gözünüze kestirdiniz. Onun hakkında hemen edinebileceğiniz kadar çok bilgi edinin. Okulu, işyeri, nereli olduğu gibi konular biraz sonra işinize yarayacaktır. Kızla tanışırken de “merhaba siz hangi tarihlerde o okuldaydınız, ….’yı tanıyor musunuz?” diye söze girebilirsiniz. Kız bunu düşünürken hemen bir hamle yaparak elinizi uzatın ve kendinizi tanıtın. Bu sırada gülümseyin.

Bir diğer taktik de kızı zor bir durumdan kurtarmaktır. Ama her zaman filmlerdeki gibi hırsızın çantasını alıp kaçtığı sahneler yaşanmaz. Yine de kızı uyaracak bir şey bulabilirsiniz. Eğer kalabalık bir ortamdaysanız garson arkasından geçerken kızı güçlü ama canın acıtmadan kendinize doğru çekin ve garsona da “dikkat et kardeşim!” diye seslenin. Daha sonra “neredeyse tepsiyi üzerinize düşürecekti. Neyse ben  ……,  tanışabilir miyiz” diyerek tanışma faslına geçebilirsiniz. Kız onu bir tehlikeden koruduğunuzu düşünecek. Bundan daha güzel bir tanışma olabilir mi?

Kızla tanışma taktiklerinde en riskli ama gerçekleştiğinde gerçek bir başarı sayılacak bir taktik de yolda tanışma taktiğidir. Diyelim ki yolda inanılmaz güzel bir kadın gördünüz ve onu tanımak istiyorsunuz. Hiç çekinmeden hemen yanına gidin ve “az önce geçtiğiniz yolda bütün erkekler bir yere bakıyorlardı. Nereye baktıklarını merak edip kafamı çevirince sizi gördüm” diyerek gülümseyebilirsiniz. “Onlar size sadece baktılar ama ben bakmayı yeterli görmüyorum, tanışabilir miyiz?” Daha fazla taktik için ” 8 adımda en güzel kızla tanışma yöntemi” konulu makalemizi okumanızda fayda var!

İşte bu noktada kadının sizin sözlerinizden nasıl etkilendiğini dikkatle gözlemlemeniz gerekiyor. Hafifçe gülümseyebilir, evliyim diyebilir, ya da bir şey söylemeden gitmeye çalışabilir. Hiç bir koşulda zorlamayın. Güven verici bir ses tonuyla “amacım sadece sizi tanımak” deyin ve telefon numarasını isteyin. Eğer vermezse siz kartınızı uzatın ve iyi günler dileyerek ayrılın. Bu şekilde tanıştığınız bir kadın eğer sizden etkilendiyse %90 sizi arayacak. Ondan sonra yapmanız gereken şey çok basit. Onu bir yere davet edin ve ilk buluşma aşamasına kolayca geçin.

Kızla tanışma taktiklerini kendinize göre de çeşitlendirin. Aslında ne kadar çok tanışma girişiminde bulunursanız o kadar deneyim kazanacaksınız. Tek yapmanız gereken kendinize güvenmek ve en karizmatik halinizi karşınızdaki kıza göstermektir.

KADINLARLA TANIŞMA YÖNTEMLERİ HAKKINDA PROFESYONEL TAKTİKLERE Mİ İHTİYACINIZ VAR? BU KONUDA ÜST DÜZEY BİLGİLER İÇEREN VE KADINLARI ETKİLEME,ELDE ETME VE DAHA BİRÇOK KONUDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEYİ DETAYLICA ANLATAN KADIN AVCISI EĞİTİM SETİNİ  İNCELEMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ BUTONA VEYA RESME TIKLAYINIZ.

kadın avcısı kitabı 2

KİTAP İÇİN TIKLAYINIZ 1

Hakkımızda ADMİN